Poniedziałek, 21.01.2019
 

Hanna Lis w bieli!

Dziennikarka Hanna Lis, to jedna z najbardziej wyraźnych postaci polskiego dziennikarstwa. Przez lata zajmowała się prowadzeniem wiadomości. Niestety przez dobrą zmianę straciła ciepłą posadkę w TVP i musiała znowu szukać swojego miejsca w telewizji... Tym razem pomocną dłoń podała stacja TVN, która nakręciła z nią parę podróżniczo-kulinarnych odcinków do TVN Style. Jednak szczęście Hanny nie trwało długo. Jak wiadomo Kinga Rusin ma z nią od lat konflikt, który uniemożliwił dziennikarce pracę dla tej stacji.


Obecnie Hanna dostała posadkę w show "Między słowami", gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami znanymi z pierwszych stron gazet. W jej życiu osobistym też wiele się zmieniło, bo... rozstała się z Tomaszem Lisem. Jednak grono jej przyjaciół wciąż ją wspiera.

Ostatnio dziennikarka pojawiła się na imprezie "Warsztaty z Gwiazdą", gdzie Hania mogła popisać się kulinarnie. Jak zwykle w kuchni czuła się jak ryba w wodzie! Dziennikarka na tą okazję postawiła na biel, co jej zdecydowanie odjęło lat!

Zdjęcie news
fot. Krzysztof Jarosz/FORUM
Zdjęcie news
fot. Krzysztof Jarosz/FORUM
Zdjęcie news
fot. Krzysztof Jarosz/FORUM
logowanie
Powered by ONYX Sp. z o. o.